Duben 2015

Sluneční brýle | Stydlivka

26. dubna 2015 v 21:54 | Gabrielle |  NÁZORY - Ostatní
Jaký typ slunečních brýlí preferujete? :D
Já jsem až donedávka měla pěkný problém nějaké vůbec nosit, strašně jsem se styděla, přišla jsem si že tím na sebe strašně upozorňuju a hrozně mi vadilo tak vyjít ven.
Tohodle bloku jsem se ale zbavila. Až do pátku jsem vlastnila pouze brýle typu wayfarerek - ty vpravo. Ale v pátek jsem si koupila i pilotky - ty vlevo. A kupodivu mi přišlo že ke mě i celkem jdou a bezproblémů jsem je nosila. Mám to tak jen já, a jsem opravdu tak divná že jsem se styděla nosit sluneční brýle když pařilo slunce, nebo nejsem jediná? :D Ale musím teda dodat, že to samé mi řekl přítel, že se stydí, když já už v nich naopak bezproblémů šla! :D .. Ale vzhledem k tomu že už nějaký ten pátek nosím dioptrický brýle, který jsou dost výrazný, jsou na typ těch wayfarerek vpravo, tak jsem si tím asi odbourala ten blok z toho že tím na sebe upozorňuju,
a zkrátka jsem si zvykla, protože těma průhlednýma na sebe upozorňuju mnohem víc, protože nevypadají zrovna jako dioptrické brýle, a tak to vypadá že je nosím jen na parádu pořád.. :D

• No, tak co, jsem opravdu jediná co se fakt styděla jít ven ve slunečních brýlích? :D
A jaký typ brýlí nosíš, a proč?:)
Gabrielle

Přijímačky na střední školu

26. dubna 2015 v 21:22 | Gabrielle |  VOLNÝ ČAS - Deníček
Přihlášku jsem podala na hotelovku, obor hotelnictví, maturitní obor, v Nové Pace, a na kadeřnici do Liberce. Hotelnictví jsem měla jako první, na škole jsem se byla podívat, na obou školách, hotelovka se mi moc líbila, není to nic nejnovějšího, ale moc se mi tam líbila taková ta rodinnější atmosféra a osobnější přístup, což je přesně pro mě, ne jako na obchodce v Turnově, kde jsem si připadala jako naprostej hloubej imbecil jen co jsem tam vešla, tam bych to rozhodně psychycky nezvládla, ta škola mi přišla že má na mě obrovské nároky jen co jsem ji viděla, zkrátka sice mnohem víc profesionálnější, ale i přesto nic pro mě, já jsem právě na tu
přátelštější a klidnější atmosféru. Na tu školu kam chci jít chodí dokonce i můj přítel, letos tedy vychází, takže mám i všechny informace "zevnitř".. :D A přítel mojí mamky si tyká s ředitelem.. na dni otevřených dveří jsme byli na V.I.P. "kafíčku" u ředitele, se všema potřebnýma informacema a i následnou prohlídkou školy.. :D
Kadeřnice, přesto že jsem původně chtěla jen slepě na kadeřnici, mě dost zklamala, právě taky z tohodle pohledu, přece jen už je to větší město, a lidi si tam víc myslej, bylo to hodně znát. Hodně, hodně se bojím kolektivu.
No ale dále,.. čekaly mě přijímací zkoušky, 15.4. od 8:30, s tím že tam mají být všichni 20 minut předem. Zaspala jsem a jeli jsme s mamkou pozdě, jako by mi nestačily nervy z toho jestli vůbec něco umím, protože se milost Gábinka začala učit 3 dny před přijímačkama, a teprve zjistila že zapomněla naprosto všechno z matiky!.. Dorazily jsme tam v 8:15, vůbec jsme nevěděli co ajak, holčiny nás poslali do místnosti, a mysleli jsme si že tam budou všichni a teprve se to roztřídí, a že tam má jít mamka ještě normálně se mnou, ale my jsme otevřeli dveře, já vyhrkla "dobrý den", a najednou jsem zjistila že tam není žádný učitel a už tam sedí jen všichni žáci v lavicích, takže pěknej trapas... :DSada 10 štětců na obličej (BH Cosmetics)

22. dubna 2015 v 18:04 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Hned na první pohled jsem se do těchto štětců zamilovala, vypadaly o mnoho kvalitněji a hustěji než ostatní co jsem měla, po zhlédnutí video recenzí, které jsem tedy zatím našla pouze zahraniční, jsem zjistila že to jsou opravdu povedené kopie štětců od Sigmy.

Rozhodla jsem se tedy pro to, koupit si další štětce. Jelikož byly zrovna ve slevě, z 1300,- na 800,-, musela jsem je mít než budou zase dražší. :D Hned po tom co přišly mě naprosto ohromily, už jenom tím jak úžasně vypadaly. Štětce vůbec nepelichají, jsou neskutečně příjemné, skvěle se s nimi pracuje, zastřižené jsou skvěle, a musím říct že jsem objevila první štětec, který mi opravdu krásně nanese make-up a nedělá mapy, dřív jsem si i přesto že jsem měla štětce, dávala make-up rukama. Štětce na tvářenku a bronzer jsou taky skvělé, na pudr to samé.
Opravdu mě mrzí že se v téhle sadě nenachází štětce na líčení očí, protože by byly určitě naprosto úžasné, všechny štětce tu jsou pouze na konturování obličeje, ale jsou opravdu skvělé. Mohu jen doporučit, tyhle štětce mě naprosto ohromily!:) Štětce jsou taky úžasně husté, ne jako ostatní co mám, kde se vlastně všechny štětinky celé zlomí a po obličeji tedy kroužíte pouze stranou, tyhle celé krásně drží. Opravdu, za tu cenu nemám slov.:)


Mé hodnocení: 9/10
Cena: 800 ,-
• Máš štětce které by jsi mi ráda doporučila? Nebo máš jiný názor než píšu v recenzi? Vyjádři se!
Za každý názor budu moc ráda. :)