Březen 2015

Fotoateliér Praha

23. března 2015 v 0:48 | Gabrielle |  VOLNÝ ČAS - Deníček
Opravdu, ale opravdu nevím, proč to sakra píšu až teď, ale tak nějak jsem si až teď uvědomila, že by bylo vlastně dobré to na blog napsat.

Štětce - Sada 12 štětců - Berry (BH Cosmetics)

22. března 2015 v 23:41 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Tuto sadu jsem si hodně přála. Dostala jsem ji od přítele k svátku. Byla jsem opravdu nadšená.
Už jenom pro to, jak ty štětce vypadají. Oproti mým prvním štětcům od Sleeku jsou tyhle mnohem lepší. I když jsem tedy doufala ve větší hustotu velkých štětců. Štětce na líčení očí mi zase přijdou poměrně tvrdé, narozdíl třeba právě od těch Sleekových, s těmi se mi asi pracovalo lépe, na ovšem zase jsou menší a kratší, a to mi zase vyhovuje víc u tědlech. Takže zkrátka mají svoje plusy i mínusy. S takovou sadou od Sigmy se to tedy určitě nedá VŮBEC porovnávat, ale myslím že pro takové ty začátečníky a pro ty, co do štětců nechtějí vrážet moc velké peníze do značek jako je sigma apod. tyhle štětce bohatě stačí. :)
Mé hodnocení: 7/10

Cena: 700 ,-
• Máš štětce které by jsi mi ráda doporučila? Nebo máš jiný názor než píšu v recenzi? Vyjádři se!
Za každý názor budu moc ráda. :)
Gabrielle

Bronzery - All About Bronzed (Makeup Revolution)

22. března 2015 v 23:29 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze

Stále jsem neměla žádný pořádný kvalitní bronzer, a ty co jsem měla, byly buď moc tmavé, nebo oranžové. Rozhodla jsem se tedy koupit si celou tuhle sadu, s tím že budu mít s bronzery vystaráno. A opravdu, bronzery krásně pigmentují, hlavně ty čtyři prostřední, barvy jsou příjemné a celkem přirozené, záleží na odstínu a na odstínu vaší pleti, a také saomzřejmě na tom, kolik si bronzeru dáte. V paletcejsou bronzery matné i třpytivé, musím říct, že ty matné jsou mnohem lépe pigmentované, ale na druhou stranu zase poměrně dost práší. To se ale dá přežít. U ostatních není pigmentace tak dobrá, nicméně pořád celkem slušná.
Mé hodnocení: 7/10
Cena: 299 ,-


• Máš nějakou paletku kterou by jsi mi ráda doporučila, nebo dokonce vlastníš tu samou a chceš se podělit a svůj vlastní názor? Za každý názor budu moc ráda. :)
Gabrielle

Stíny - Beyond Flawless (Makeup Revolution)

22. března 2015 v 23:18 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Co se týče téhle paletky, to byla láska na první pohled. Jelikož mám opravdu ráda takové ty zemitější odstíny, žádné křiklavé barvy, tak tohle pro mě byl TOP kousek, celá paletka je laděna do zemitých odstínů, v třpytivých i matných stínech. Pigmentace je velmi dobrá (neříkám že neznám lepší, to rozhodně ne, ale za tu cenu je to skvělé:). Za mě mohu jen doporučit!! :)
Mé hodnocení: 8/10
Cena: 399 ,-

Toto je má tvorba za pomoci této paletky. No bomba!:))

• Máš nějakou paletku kterou by jsi mi ráda doporučila, nebo dokonce vlastníš tu samou a chceš se podělit a svůj vlastní názor? Za každý názor budu moc ráda. :)
GabrielleStíny - Flawless (Makeup Revolution)

22. března 2015 v 23:09 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Jelikož jsem se stala vášnivou sběratelkou paletek očních stínů, tahle mi nemohla chybět. Mám ráda spíše zemité barvy, a tahle paletka je náramně splňuje, takže to byla jasná volba. Jedná se o paletku s většinou třpytivých stínů, a s několika matnými. Poměrně hodně práší, spíše ale ty matné, to je ale u matných stínů běžné, nicméně pigmentace je velmi dobrá, a vzhledem k ceně si nemám vůbec na co stěžovat! Paletka je opravdu skvělá, i obal má moc hezký, narozdíl od paletky se 100 stínama je tento obal už o něco robusnější a vypadá kvalitněji a pevněji, už to není jenom tan klasický obyčejný, průhledný plast. Plast je to sice pořád, ale alespoň na oko to vypadá lépe.:D:) Za mě mohu paletku jenom doporučit.:)

Mé hodnocení: 8/10
Cena: 399 ,-
• Máš nějakou paletku kterou by jsi mi ráda doporučila, nebo dokonce vlastníš tu samou a chceš se podělit a svůj vlastní názor? Za každý názor budu moc ráda. :)
Gabrielle


Stěhování

15. března 2015 v 18:55 | Gabrielle |  NÁZORY - Ostatní
Od malička bydlím v paneláku, v 8. patře, školu mám ihned vedle, naprosto vedle.. vyloženě z okna vidím do svojí třídy.. :D A teď se najednou stěhujeme! :D Mamča má totiž nového přítele, s taťkou mamka už skoro 2 roky není, a je to vlastně dobře, oba jsou teď alespoň šťastní, mají někoho jiného, bydlím s mamkou, po schválení soudem který bude v brzké době už budu i definitivně jenom v její péči, s tím, že taťku můžu vidět chci chci a je to na domluvě, je to takhle super.
O to víc je super to, jak se vlastně naši rozešli, všechno je v klidu, bavěj se - pracují spolu - mají spolu firmu. S mamčiným přítelem si moc dobře rozumím, a teď se budeme všichni stěhovat do baráčku. Jestli mě vezmou na střední školu tam kam chci - Střední škola gastronomie a služeb - chci jít na maturitní obor hotelnictví, tak to budu mít do školy potom taky celkem hezky blízko, jenom přejedu vlakem o jedno město. :) Na stěhování se těším. Budu mít suprovej novej pokoj, budu tam mít svoji 3D televizi co jsem dostala k minulým Vánocům, ale do tohodle pokoje jsem ji nechtěla a tak ji měla v ložnici mamka. :D Budu mít střešní okno který se mi vždycky tak líbily, budu mít pokoj v patře.. No celkově to bude zajímavý. :) Jsem zvědavá jak se to všechno vymyslí.:) Na první fotce je vidět domeček ze předu, na druhé fotce je místnost kde budu mít pokoj. První dveře vedou na chodbu a druhé do koupeln, ale ty druhé se zastaví skříní, protože koupelnu nebudu mít sama a tak tam nechci mít takhle "spešl" vchod,.. alespoň se mi uvolní jedna stěna protože jinak bych fakt neměla kam dát skříň. :D Pohled z kterého je to focené, je vlastně pohled kde bych zatím asi chtěla mít postel, ale to ještě uvidím, všechno se to teprve musí pořádně vymyslet, a taky nechci mít postel hned takhle na ráně u dveří, a u stěny kterou budu mít nejspíše sousední s našima, a nějaké to soukromí chci, že.. :D
Teď je v pokoji plovoučka, ale kvůli psovi se mi tam nejspíše dá lino, díky bohu! - protože tahle barva plovoučky se mi opravdu nelíbí, chtěla bych bud tmavě hnědou, nebo tmavě šedou, se vzorem dřeva. Barvu pokoje bych chtěla vínovou, nebo fialovou, ale spíše vínovou.. a nábytek.. nemůžu se rozhodnout mezi bílou, černohnědou, nebo břízou.. Protože kdybych měla sytě vínovej pokoj, a tmavej nábytek, vypadalo by to opravdu hodně tmavě, ne? Ale zase bílej nábytek se bojím.. už kvůli údržbě, a tomu že se hned zničí a bude na něm úplně všechno vidět.. A všude na internetu v kombinaci s touhle barvou pokoje byl bílej nábytek.. :/

Nábytek co chci:
Komoda na oblečení
Komoda - toaletní stolek
Postel 1
Postel 2
(jenom v bílé)
Psací stůl
Židle ke stolu
Skříň 1
Skříň 2lino bych chtěla cca takové:

a barvu pokoje:

Tvůj názor? Co by jsi mi poradila aby pokoj vypadal co nejlépe?:)
Potřebuju Vaše názory!:)
Gabrielle

Řasenka - BIG & Beautiful Style Muse (Astor)

11. března 2015 v 21:35 | Gabrielle
V tuhle řasenku jsem vůbec nevěřila, koupila jsem ji v setu s malým make-upem, celé to stálo cca 210 korun, říkala jsem si že to vezmu, že je to super, když jen ta řasenka sama stojí normálně okolo 200.
Mám doma asi 10 řasenek takže než se na ni dostala řada ji vůbec zkusit, chvíli to bylo. :D Pak jsem si ji ale jednou vzala do školy že si kdyžtak domaluju řasy, a mě se ohromně líbí když je na řasách opravdu dost té řasenky, a přesně to mi tahle řasenka udělala, přímo jsem žasla, protože mi tahle řasenka udělala přesně takové konce řas jaké jsem vždycky nemohla jen tak dosáhnout u ostatních a musela jsem na ty konce dávat jednotlivě to "černé", koncem řasenky. :D Upozorňuju ale, že je to o stylu nanášení, kdo si řasenkou řasy jen přejede, nebude tam mít nánosy.. já dělám více vrstev apod. :) No, mě řasenka mile překvapila, a půjdu do ní určitě zase. :)
Cena: 200 ,-
Moje hodnocení: 9/10
Máš zkušenosti s touto řasenkou? Nebo si ji (ne)chceš pořídit? Tvůj názor?

Gabrielle

Balzámy - Granátové jablko & Malina (EOS)

11. března 2015 v 20:35 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Tak jak už jsem psala v jiném článku o EOSech, jeden jsem si objednala, s tím, že jsem zvědavá jak tahle vychvalovaná věcička zafunguje.
Předtím mi totiž žádné balzámy nepomáhaly, dokonce ani ty také vyhlášené Baby Lips mi nepomáhaly, ale EOS jsem chtěla zkusit, už kvůli tomu jak zajímavě vypadal. Přišel, byla jsem nadšená. Objednala jsem si tedy příchuť Pomegranate raspberry - Granátové jablko a malina. Voní opravdu moc hezky - i chutná. :D A musím uznat, že mi konečně nějaký balzám zafungoval a rty mi opravdu o hodně zlepšil! :) Rtěnky které vzápetí dorazily jsem tak už dávala na krásné zocelené rtíky.:) I když za tu cenu mi to přijde škoda, i s poštovným jsem za jednu takovou "blbost" zaplatila 210 korun,
což mi přijde dost, na to že je to "blbý" balzám na rty, ale no co už.. I když musím dodat že ta cena je počítána s poštovným, jinak samotný stojí okolo 140, což už poměrně jde.. ale i tak no. :) Pomáhá mi, a až mi dojde, třeba si dokoupím další příchuť.:)
Cena: 140 ,-
Moje hodnocení: 7/10
Vlastníš také EOS? Nebo ne? Doporučila bys mi nějakou příchuť? :)
Jaký máš na tenhle "boom" s tímhle vychváleným balzámem na rty názor?
Gabrielle

Rtěnka - Marshmallow (BarryM)

10. března 2015 v 22:03 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Když už jsem byla u toho objednávání té zázračné rtěnky.. upotala mě tahle rtěnka, jsem totiž hlavně na světlé barvy, a rtěnka co už mám, moc nebarví, tak jsem si zkusila objednat i tuhle krásku. Barvička je moc pěkná, ale zdaleka není tak pigmentovaná jako ta druhá co jsem si koupila, ale to proto že je světlá. No co už, využiju ji určitě, ale nevím jestli bych si ji koupila znovu.:)

Cena: 160 ,-
Moje hodnocení: 7/10
Fotky:
Vlastníš tuhle, nebo nějakou podobnou rtěnku?:) Nebo jaký máš názor na takovou barvu? Komentuj!
Gabrielle

Rtěnka - Zázračná rtěnka (BarryM)

10. března 2015 v 21:47 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Už jste určitě slyšely o zázračné rtěnce od BarryM.
I přesto že jsem počítala že rtěnka bude výrazná a já na výrazné barvy moc nejsem, rozhodla jsem si ji koupit a zkusit ji, poté co jsem ji viděla u jedné youtuberky a barva co ji to vykozlilo na rtech se mi moc líbila. Dnes mi přišly obě dvě rtěnky co jsem si objednala. Po vyzkoušení této, jsem jen žasla. Barvu mi to vykouzlilo opravdu krásnou, tmavě růžovou, skoro až fialovou, hodně sytou, a po chvíli jsem si na ni už zvykla a opravdu se mi zalíbila. Nemluvě o tom, že rtěnka opravdu HODNĚ vydrží! Po pití i jídle, pusa naprosto stejná, ani se nijak neobtiskává, opravsu skvěle drží!:) Z pusy jsem ji potom musela až drhnout aby se smyla pořádně! :D
Asi ten jediný mínus je to, že mě zarazila jak je rtěnka malá v porovnání s normálním rtěnkami, je o něco menší, to je ale to jediné co ji můžu vytknout. Jinak mě opravdu mile překvapila a až mi dojde, určitě si ji koupím znovu, a mohu ji jen doporučit.:) Ale upozorňuji na to, že barvu bude mít každý jinou, barví se totiž podle podtónu vaší pleti.:)

Cena: 170 ,-
Moje hodnocení: 9/10

Fotky:


Máš zkušenosti s touhle rtěnku, nebo s nějakýmu podobnými?:) Nebo dokonce tuto rtěnku vlastníš a chceš se pochlubit s tím jakou barvu vykouzlila na rtech Tobě? Komentuj!:)
Gabrielle