Únor 2015

Stíny - Paletka I Divine- OH SO SPECIAL (Sleek)

26. února 2015 v 19:29 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Tohle je moje úplně první kvalitnější paletka se stínama. Chtěla jsem totiž zkusit kvalitu, a stíny od Sleeku si každý tak chválil, nemohla jsem odolat. Vybrala jsem si neutrálnější a spíše tmavší paletku, protože jsem chtěla zkusit pořádné kouřovky, a moc barev se ke mě stejně nehodí a ani na to nejsem, proto jsem zvolila paletku I Divine- OH SO SPECIAL!. Tmavší barvy pigmentují opravdu skvěle, ty světlé mě ale zklamaly. :/ Nicméně za tu cenu, skvělá paletka na kouřové líčení, ty tmavší stíny pigmentují opravdu skvěle.:) Jinak musím zmínit, že se mi velice líbí obal, plastová černá krabička do matné, přičemž nápis Sleek matný není, vypadá to opravdu dobře.:)
Mé hodnocení: 8/10
Cena: 299 ,-

• Máš nějakou paletku kterou by jsi mi ráda doporučila, nebo dokonce vlastníš tu samou a chceš se podělit a svůj vlastní názor? Za každý názor budu moc ráda. :)
Gabrielle

Stíny - Paletka 100 stínů (Makeup Revolution)

26. února 2015 v 18:46 | Gabrielle |  LÍČENÍ - Recenze
Po objevení téhle úžasné paletky se 100 úžasnýma stínama jak pro nude tak pro kouřové líčení, jsem se rozhodla, že si tuhle paletku objednám. Po shlédnutí videa od blogerky PetraLovelyHair, kde jsem naprostou náhodou narazila při normálním líčícím videu, přímo na paletku kterou jsem chtěla, a i ona sama ji chválila, že barví dobře, a světlé stíny kterých jsem se bála že nebudou barvit, tak jako mě zklamaly světlé stíny od Sleeku, jsem přímo viděla jak je nanáší a jak tedy barví, to mě v mém rozhodnutí utvrdilo. Našetřila jsem si na ni, objednala si ji a dnes mi přišla. Jsem z ní nadšená. Pravda, pigmentaci jsem čekala o něco lepší, hlavně u tmavých stínů, na tmavé stíny je asi lepší ten Sleek, ale celkově je paletka skvělá, úžasný barvy, úžasný kombinace, no prostě bomba! Rozhodně doporučuju.:)
Mé hodnocení: 9/10
Cena: 599 ,-

• Máš nějakou paletku kterou by jsi mi ráda doporučila, nebo dokonce vlastníš tu samou a chceš se podělit a svůj vlastní názor? Za každý názor budu moc ráda. :)
Gabrielle

Lodičky na klínu (Graceland)

22. února 2015 v 0:38 | Gabrielle |  MÓDA - Boty
Deichmann > Graceland > 600,-
Konečně je mám! Ty boty co jsem tak strašně moc chtěla. Naprosto obyčejné lodičky na klínu, tak obyčejné, a přitom se jen tak koupit nedají. Pokaždé když jsem byla v nákupním centru, prošla jsem VŠECHNY obchody s botama, nikde nebyly takové baleríny na klínu, jaké jsem si představovala. Až KONEČNĚ na několikátý pokus v Deichmanu, ale ve hnědé, a já chtěla černé - aby se hodily ke všemu, no nic, byla jsem z nich tak nadšená, že jsem si je koupila i ve hnědé, že sice půjčou hůř kombinovat, ale musím je mít. No, a nedávno jsem je v Praze v Harfě objevila i v černé! Málem jsem se zvrátila, musela jsem je mít, bylo mi jedno že jsou za všechny moje zbylé peníze, musela jsem je mít. Konečně mám tedy moje vysněné boty! :3


Hodnocení: 8/10
• Máš nějaké podobné boty které by jsi mi ráda doporučila? A co říkáš na tyhle boty?
Neváhej napsat svůj názor do komentářů. :)
Gabrielle
Clip-in vlasy

21. února 2015 v 23:17 | Gabrielle |  NÁZORY - Ostatní
Ahoj holky.
Tak jsem si alespoň částečně splnila sen o dlouhých vlasech.

Jelikož mi moje vlasy ani náhodou nedorostou to takové délky, nebo alespoň ne dokud si je budu žehlit.. rozhodla jsem se koupit si clip-in vlasy. Respektive, přála jsem si je k narozeninám. Objednala jsem si je a naši mi je k 16tinám zaplatili. Stály asi 2,500, hustota 120g, délka 61cm. Vlasy přišly, byla jsem unešená. Nepočítala jsem s tím, že by mi barva seděla, takže o to nešlo, už jsem měla nakoupené barvy a vlasy jsem si normálně obarvila, nejdřív jeden nejmenší pramínek, na zkoušku, a potom zbytek. Druhou část - dobarvování zbylých jsem trochu přehnala, a tak je mám celkem našedivělý, proto používám jen půlku, ale no nevadí, až se k tomu odhodlám, přebarvím je.. ale jde to i tak, nechci je zbytečně ničit.:D Jinak jde o pravé vlasy, takže pokud sedí barva, nejde vůbec poznat rozdíl, maximálně tak třeba to, že si někdo řekne že máte vlasy divně sestříhaný - jak mi končí moje, tam jsou vlasy, a pak z ničeho nic pokračujou dál - to si asi sestříhám (svoje vlasy) , aby tam nebyl tak rapidní přechod - musím si to pořád hlídat a svoje vlasy dávat pod ty clipiny aby to nebylo tolik vidět.
Jinak je to ale skvělý, když je mám, cítím se hned mnohem líp, připadám si hezčí, mnohem, opravdu mi ty vlasy strašně moc dodaly sebevědomí, a každej mi je jen a jen chválí. Dokonce i učitelé a učitelky ve škole! :D


a teď rozdíly:

Jaký máš názor na clip-in vlasy? Máš s nimi zkušenosti?
Napiš mi Tvůj názor do komentářů!:)
Gabrielle