Prázdniny 2014

30. září 2014 v 17:20 | Gabrielle |  VOLNÝ ČAS - Deníček
Stejně jako na reálný deníček, začala jsem pěkně kašlat i na ten "virtuální" a celkově na celý blog. Musím to tedy začít pěkně rychle napravovat, i když času je míň a míň. Musím si začít zvykat, na všechno potřebuju strašně moc času, ale s takovou potřebou budu v budoucnu pěkně v háji, protože já nikdy nic nestíhám, a to defakto vlastně nic nedělám, pouze vyjímečně je k tomu "nestíhání" opravdový důvod.. :D


Ehm. Milý deníčku, co se týče mých prázdnin, byly fajn.
Polovina s jedním typem lidí, druhá polovina s druhým typem lidí, co se týče mě, bližší mi je určitě ten druhý typ. Přesně v půlce prázdnin jsem se totiž rozešla s mým (teď už bývalým) přítelem. Už strašnou dobu to neklapalo, pořád jsme se jen hádali, stále mi lhal, lhal a lhal. První polovina tedy byla ještě s ním a s jeho partou lidí, což byli převážně bikeři apod., tedy byla sranda, ano, bylo to fajn. Nicméně, tolik nesplněných slibů.
V polovině prázdnin jsem se s ním tedy rozešla, ačkoliv těch "rozchodů" už bylo tolik a vždy jsme se k tobě nějak vrátili, tohle už vrátit nešlo, protože do toho byli zapletení i moji rodiče, už ani jim bych to nemohla udělat. Poté co jsem ale ukončila vztah s Danielem, začaly se na mě valit i ostatní problémy, doma jsem měla peklo, nic jsem nemohla a jednu dobu jsem si myslela že mě mamka odstěhuje k tátovi, po tom, co jsem provedla - nechala jsem u sebe přespat jednoho (bývalého) kamaráda, protože se neměl jak dostat domů, a ona se to dozvěděla.
Ironií je, že zrovna ten, kvůli kterému jsem se málem stěhovala k tátovi, jen proto že mi ho bylo líto, o mě teď rozhlašuje jaká jsem falešná pí*a a podobně.^^ To už ale neřeším, on má svých problémů dost, jeho nemá rádo takových lidí..:) Poté, co jsem byla po rozchodu a všech těchto událostech naprosto na dně, mi moji kamarádi, na které jsem kvůli bývalému příteli tak kašlala, ukázali, že se od nich vůči mě nic nezměnilo a mají mě pořád rádi. Všichni tu pro mě najednou zase byli, jsou a budou.
Dokonce za mnou přijel jeden dříve dokonce snad i nejlepší kamarád, až z Pardubic, kam se odstěhoval těsně po tom, co jsem začala chodit s Danielem - bývalým přítelem (před 2,5 roky), a poznala jsem jednoho nového, skvělého kamaráda a k tomu jsem se začala bavit s několika dalšíma kamarádkama, všichni tu pro mě byli. Druhá polovina prázdnin už byla s těmito lidmi, sice bylo spoustu depresí po rozchodu, ale oni tu pro mě byli a jsou. Když jsme s mýma nejlepšíma 3 kamarádama stanovali, jeden z nich (ten co přijel až z Pardubic) dokonce volal mému bývalému příteli, ať mě nechá na pokoji a neničí mě, že za ní budou kamarádi bojovat, dokud nepřestane.. Je to tak neskutečně krásnej pocit, když Vám tohle někdo řekne.. :')
No, ale mezi těmi kamarády, přesněji, tím, kterého jsem znala nejkratší dobu, ale byl prostě skvělej.. jsem si našla nového přítele. ^^ Od 25.8. jsme spolu, to on mi se vším pomohl, to jemu jsem brečela o stanování do 2 do rána v náručí.. to on.. ^^ Začala škola, vidíme se dost málo, ale snad to všechno zvládneme..:) Uvidíme!:)
A to byly shrnuty prázdniny, spíše pocitově než zážitkově, ale alespoň něco.^^
A jaké jste měli prázdniny Vy?
Gabrielle
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama